R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41686465 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Spędź dyngusa na rowerze!

 

„W poszukiwaniu Wielkanocnego Jajeczka”


W takich warunkach, przed rokiem - 1 kwietnia 2013, pasjonaci rowerów szukali "Wielkanocnego Jajeczka".
Fot. Roma Dukat

26 kwietnia br. już po raz dziewiąty gmina Murowana Goślina współorganizować będzie Powerade Volvo MTB Marathon, pierwszy i zarazem jedyny nizinny w cyklu ogólnopolskich maratonów „G&G Promotion” Grzegorza Golonko.

Tradycją stało się już, że nim maratończycy ruszą na szlaki Puszczy Zielonka, by na czas pokonać rowerowe dystanse, mają okazję poznać trasę podczas przejazdu zwanego, od okoliczności w jakich się on odbywa, „W poszukiwaniu Wielkanocnego Jajeczka”. Przejazd ma miejsce zawsze w poniedziałek wielkanocny.

Podobnie będzie i w tym roku. Organizatorzy zapraszają rowerzystów, którzy zechcą sprawdzić przebieg trasy Mini (około 30 km) 21 kwietnia 2014 roku. Start sprzed siedziby Związku Międzygminnego „Puszcza Zielonka” w samo południe. Organizatorami przejazdu są: Wojciech Gogolewski z ogniska TKKF „Pałuki” Wągrowiec, Związek Międzygminny „Puszcza Zielonka” oraz miasto i gmina Murowana Goślina.

Świąteczna jazda dostępna jest nie tylko dla maratończyków. W przejeździe może wziąć udział każdy. Organizatorzy świątecznego przejazdu, ze względu na warunki atmosferyczne, zastrzegają sobie możliwość zmiany trasy. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Start i meta: Nowy Rynek - os. Zielone Wzgórza, Murowana Goślina
21 kwietnia (poniedziałek wielkanocny) 2013 r., godzina 12:00

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL