R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41602880 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Artur Kozłowski i Iwona Lewandowska
najszybsi w Kole

 

31. Międzynarodowy Bieg Warciański
im. Zdzisława Krzyszkowiaka

 
Artur Kozłowski (nr 111) za chwilę dobiegnie do mety.

Przyjechali licznie obcokrajowcy (Białoruś, Mołdawia i Ukraina), ale Artur Kozłowski z Sieradza dzielnie odpierał ich ataki i jako pierwszy zameldował się na mecie 31. Międzynarodowego Biegu Warciańskiego im. Zdzisława Krzyszkowiaka, który w niedzielę z udziałem prawie 300 biegaczek i biegaczy odbył się w Kole. Rywalizowały także dzieci przedszkolne, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych - w liczbie, to nie jest błąd, siedemset siedemdziesięciu. Zmaganiom sportowców przyglądały się tysiące kibiców.


Malinowa Mamba - oni kibicują, oni czynią wiele dobrego dla Koła. Miasta nad Wartą.

26-letni mieszkaniec Sieradza trasę 10 kilometrów pokonał w czasie 29 minut 53 sekund, a zatem ze średnią prędkością 20,08 km/h. Sześć sekund za nim linię mety minął Bogdan Semenowicz z Kijowa (Ukraina), trzeci był Białorusin z Grodna Giennadij Wierowodkin - 30:05 min. Najszybszą panią była Iwona Lewandowska z Łochocina - 00:32:56, osiemnasta w łącznej klasyfikacji kobiet i mężczyzn.


Po raz 31. odbył się Międzynarodowy Bieg Warciański w Kole i po raz 31. wystartowali i trasę do mety przebiegli: Piotr Grenz z Bydgoszczy (trzeci z lewej), Janusz Lenc z Bydgoszczy (czwarty z lewej) i Józef Dzieweczyński z Milicza (piąty z lewej). Razem z nimi do pamiątkowego zdjęcia stanęli: wicestarosta kolski Marek Banaszewski (pierwszy z lewej), burmistrz miasta Koła Mieczysław Drożdżewski (drugi z lewej) i senator RP Ireneusz Niewiarowski (z prawej).


To był bieg przedszkolaków. Niesamowity.

To była naprawdę świetna impreza - zorganizowana przez władze miasta Koła, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji z nieocenioną dyrektor Martą Zakrocką, z istotnym wsparciem różnych instytucji i firm oraz senatora RP Ireneusza Niewiarowskiego - pasjonata biegania i czynnego maratończyka.


Mieszkańcy Koła - oni dziś przebiegli 10 kilometrów.

W biegu głównym, na dystansie 10 kilometrów, wzięła udział wcale liczna rzesza pasjonatów rowerów, jak choćby Paulina Wargacka z Koła, która 11 września podczas jednej z edycji Grand Prix Wielkopolski w Maratonach Rowerowych MTB - w Kole właśnie - pokazała swą sportową klasę.

Wyniki biegu głównego na dystansie 10 km na stronie www.ultimasport.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL