R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41832420 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Udany rajd do Lasku Marcelińskiego

 

Uczniowie piętnastu szkół jechali na rowerach, brali udział w konkursach i dziękowali poznańskiej Straży Miejskiej

Straż Miejska Miasta Poznania wraz z Urzędem Miasta Poznania, Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu i Polskim Związkiem Motorowym zorganizowała 11 maja 2011 roku IV Eko-rajd drogami rowerowymi Poznania.


Poznańska Straż Miejska zorganizowała dzisiaj w Lasku Marcelińskim bardzo udaną imprezę dla uczniów poznańskich szkół podstawowych. Brałem w niej udział razem z uczniami klas piątych Szkoły Podstawowej nr 65 na osiedlu Kosmonautów. Moment dojazdu na metę.

Fot. Wojciech Głuszak


Piętnaście 5-osobowych zespołów z poznańskich szkół podstawowych wzięło udział w środowym rajdzie i uczestniczyło w konkursach. Najlepszemu teamowi ze Szkoły Podstawowej nr 70 przy ulicy Pięknej w Poznaniu nagrody wręcza Jacek Chilomer - zastępca komendanta Straży Miejskiej w Poznaniu.
Fot. Wojciech Głuszak


IV Eko-rajd drogami rowerowymi Poznania odbył się dzisiaj w słońcu, w ładnym miejscu - w Lasku Marcelińskim. Wspólne zdjęcie uczestników rowerowego spotkania uczniów szkół podstawowych Grodu Przemysła i organizatorów - leśników, strażników miejskich i policjantów.
Fot. Wojciech Głuszak 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL