R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41632324 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Łucja Pietrzak mistrzynią Europy
w torowym wieloboju

 

Championat juniorów i U23 w Portugalii


Łucja Pietrzak uprawia kolarstwo od kilku lat. Mistrzyni Polski w przełajach (juniorka), moment dekoracji w Koziegłowach - styczeń 2013, dopisała do swej kolekcji sukcesów tytuł mistrzyni Europy w torowym wieloboju. Zawodniczka z Koźminka, podopieczna trenera Marka Cieślaka, idzie śladami swej starszej koleżanki Aleksandry Dawidowicz, która także swą karierę zaczynała w UKS Koźminianka Koźminek.

Łucja Pietrzak, która na co dzień reprezentuje barwy UKS Koźminianka Koźminek została mistrzynią Europy juniorek w omnium. Polka zapewniła sobie zwycięstwo dzięki znakomitej postawie w drugiej połowie rywalizacji w wieloboju.

Łucja Pietrzak zajęła w niedzielę 4. miejsce w wyścigu indywidualnym na dochodzenie oraz wygrała scratch i wyścig na 500 metrów. Dzień wcześniej była 3. w wyścigu ze startu lotnego 250 m, 8. w wyścigu punktowym i 4. w wyścigu eliminacyjnym. Polka w końcowej klasyfikacji pokonała Editę Mazureviciute (Litwa) i Soline Lamboley (Francja).

O Łucji Pietrzak, o jej trenerze Marku Cieślaku, o UKS Koźminiance Koźminek - w poniedziałek, 15 lipca, większe story na stronie Wielkopolskie Rowerowanie 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL