R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41686584 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Ryszard Szurkowski, Zenon Czechowski i Andrzej Kaczmarek będą uczestnikami gali Rowertouru

 

Wręczenie cennych nagród, pokaz slajdów podróżników, losowanie upominków

Ryszard Szurkowski, Zenon Czechowski i Andrzej Kaczmarek. Znakomici przed laty kolarze, reprezentanci Polski, uczestnicy Wyścigu Pokoju będą w sobotę 18 lutego 2012 goścmi gali Rowertouru, która odbędzie się w Poznaniu.


Ryszard Szurkowski (z prawej), najwybitniejszy polski kolarz, wygrał podczas 20 lat sportowej kariery 350 wyścigów. Na zdjęciu ze Stanisławem Szozdą w Wieliczce (grudzień 2007) podczas prezentacji trasy 65. Tour de Pologne.


Zenon Czechowski (z prawej) pięć razy startował w Wyścigu Pokoju, reprezentował Polskę na niezapomnianych Igrzyskach Olimpijskich w Meksyku w 1968 roku. Z lewej Bogdan Bartkowiak - wieloletni prezes Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów.


Andrzej Kaczmarek (trzeci z lewej) trzy razy startował w Wyścigu Pokoju. Poznaniak nadal ściga się w Skandia Maraton Lang Team i jest jednym z najlepszych mastersów (po 60. roku życia) w Polsce. Kwidzyn, 4 października 2009 - wielki finał Skandia Maraton Lang Team, podczas którego Andrzejowi Kaczmarkowi dopisało szczęście i wylosował główną nagrodę: samochód marki Mazda 2. 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL