R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41335411 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
8 grudnia miłośnicy rowerów
spotykają się na Strzeszyńskiej

 

Maraton FTI Cycling w Red Fitness

 

Maraton FTI Cycling w Red Fitness - to cykl 4 maratonów i 4 warsztatów dla miłośników rowerów oraz klientów klubów fitness. Maratony odbywają się na rowerach stacjonarnych do rytmu muzyki. Prowadzą je instruktorzy pierwszej polskiej szkoły FTI Cycling®.

Osoby biorące udział otrzymują pakiet startowy oraz biorą udział w losowaniu nagród ufundowanych przez firmę FTI Sports & Fitness Group i klub Red Fitness, a także upominki od partnerów akcji. Najbliższy maraton o charakterze podjazdowym „ HILL” odbędzie się już 8 grudnia 2012. Jest to druga część całego cyklu.

 

Dodatkowo przed maratonem o godzinie 17.30 startuje warsztat pod tytułem „ Bikefit na rowerze stacjonarnym”. Prowadzony jest przez firmę VeloLab, specjalizującą się w profesjonalnym ustawianiu rowerów szosowych i górskich do treningów i zawodów. Dowiecie się jak ustawić poprawnie swój rower, jaki ma wpływ ustawienia na odczucia zmęczenia ciała oraz na zwiększenie efektywności pracy podczas pedałowania.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, zapisy w klubie Red Fitness na ul. Strzeszyńskiej 61A w Poznaniu. Więcej informacji pod numerem telefonu 790 580 980 oraz na stronie www.red-fitness.pl


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL