R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41867268 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Razem raźniej po sukces

 

FTI Academy zaprasza na trening szosowy


Wspólny trening na torze samochodowym "Poznań".
Fot. Anna Olszańska

Są młodzi, silni i zdrowi. Mają po dwadzieścia, trzydzieści, czterdzieści lat i marzy im się jazda na szosie. W dobrym towarzystwie, w doborowym peletonie, w wyścigowym rytmie.

Są ludźmi rozmaitych profesji, ale łączy ich chęć jazdy na rowerze szosowym. Dobrej technicznie, bezpiecznej, szybkiej. Tak, która może doprowadzić ich jeszcze do podium w kolarskich wyścigach amatorów.

Zapisali się do FTI Academy i mają za sobą pierwszy trening na torze samochodowym "Poznań". Zjawiło się na nim prawie 30 osób - nie tylko sami mężczyzni. Pogoda dopisała. Najpierw wysłuchali rad na temat kolarskiego treningu, później - po wspólnej rozgrzewce - odbyła się jazda parami po zmianach, potem indywidualna czasówka.

Na podstawie osiągniętych wyników, owe prawie 30 osób zostało podzielone na grupy, by ćwiczyć ataki i ucieczki. Trening był udany, zakończony wspólną jazdą. W roli trenerów wystąpili bracia Artur Kozal i Radosław Kozal.

xxx

W najbliższą niedzielę (26 października) o godzinie 9.00 rozpocznie się trening szosowy, który poprowadzą Radosław Kozal, Michał Fogt oraz Tomasz Minta. Zbiórka na skrzyżowaniu poznańskich ulic arcybiskupa Baraniaka i Jana Pawła II. Tym razem będzie do przejechania dystans 100 kilometrów.

Trening nosi nazwę: "Razem raźniej? Szosowa setka." i jest skierowany dla wszystkich amatorów kolarstwa szosowego. Można się jeszcze zgłaszać (www.fti.com.pl/events/szosowasetka), gdyż zostały ostatnie miejsca. Na chwilę obecną zarejestrowanych jest już ponad 30 osób.


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL