R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41900084 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
17 grudnia wyścig przełajowy na Woli

 

PTC działa i organizuje imprezy kolarskie


Pamiątkowe zdjęcie piątkowego (2 grudnia 2022) spotkania członków i sympatyków PTC.
Fot. Piotr Kurek

W sobotę 17 grudnia na hipodromie Wola odbędą się wyścigi przełajowe, na które serdecznie zapraszają działacze Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów. Mogą w nich uczestniczyć panie i mężczyzni - od najmłodszych do mastersów. To ostatnia w tym roku impreza kolarska zorganizowana przez PTC.

Rowerowe przełaje na hipodromie Wola mieszczą się w formule "Kolarstwo dla wszystkich". Mogą w nich uczestniczyć zawodniczki i zawodnicy z licencjami, jak i amatorki i amatorzy. Impreza jest otwarta także dla uczniów szkół podstawowych, jak i przedszkolaków.

Zapisy drogą elektroniczną do 15 grudnia (strona internetowa Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów - www.ptcpoznan.com.pl), jak również w biurze zawodów  w dniu imprezy od godziny 10 do 11.30. Pierwszy wyścig rozpocznie się o godzinie 12.00.


Poznańskie Towarzystwo Cyklistów powstało w roku 1900.
Fot. archiwum Tadeusza Kubiaka

Wczoraj, w piątek 2 grudnia, członkowie i kierownictwo Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów spotkali się w gościnnych progach jednej z sal Automobilklubu Wielkopolski, by porozmawiać o nadchodzącej imprezie na Woli oraz by podsumować ten rok - od strony organizacyjnej i wyników sportowych.

– Nie jest żle, choć zawsze mogłoby być lepiej - mówił nie tylko tak Wojciech Pawlak, prezes PTC. – W tych niełatwych czasach udało się nam zorganizować kilka wyścigów: szosowe (jazda indywidualna na czas, ze startu wspólnego), przełajowy i MTB - podkreślił.

Jeśli chodzi o wyniki sportowe, członkowie PTC brali udział w wielu imprezach krajowych i zagranicznych, stawali na podium i wygrywali. W piątkowy wieczór wspominano wydarzenia mijającego roku, życzono sobie nawzajem dużo zdrowia i także dużo kolarskich wrażeń w sezonie 2023.

                                Piotr Kurek  
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL