R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41825119 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
15 listopada spotykamy się nad Bałtykiem

 

Rower i bieg w Łebie, czyli Duathlon na Wydmach

Za kilka tygodni, 15 listopada, w Łebie odbędzie się impreza o szczególnym charakterze, która połączy miłośników dwóch kółek i biegów przełajowych, czyli Duathlon na Wydmach.

Do pokonania będzie około 25 km rowerem wzdłuż jeziora Sarbsko. Cała trasa rowerowa poprowadzona jest w terenie leśnym po drogach szutrowych i single trackach. Trasa w całości przejezdna na rowerze MTB, przełajowym bądź trekkingowym. Bieg 10 km po wydmach, na których tylko niekiedy piasek jest sypki i głęboki.

Będzie to okazja do podziwiania uroków nadmorskiego, sosnowego pasa wydmowego, znajdującego się zaledwie kilkaset metrów od Bałtyku, w którym po wysiłku odbędzie się wspólna regeneracyjna kąpiel, tzw. „Cold Water”. Na trasie przygotowane będą napoje, owoce i słodycze, które dodadzą energii sportowcom.

Na mecie na wszystkich zawodników czekał będzie medal okolicznościowy, dodatkowo każdy uczestnik Duathlonu na Wydmach po zakończonej rywalizacji będzie miał możliwość zjedzenia dwudaniowego obiadu w jadalni głównego organizatora – ośrodka Zdrowotel Łeba. Zwycięzcy klasyfikowani będą w kilku kategoriach: open i wiekowych w zależności od płci. Ci pierwsi mogą spodziewać się pucharów i nagród finansowych, natomiast reszta z najlepszych otrzyma trofea i nagrody rzeczowe. Morsy, czyli uczestnicy akcji „Cold water”, będą brali udział w losowaniu nagród od sponsorów.

Duathlon na Wydmach jest również świetną okazją do spędzenia rodzinnego weekendu nad morzem, w ośrodku Zdrowotel Łeba, który przygotował specjalną ofertę wszystkich dla uczestników zawodów. Organizatorzy serdecznie zapraszają!

Wkrótce więcej szczegółów na temat listopadowej imprezy w Łebie.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL