R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41900226 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Prezentacja grupy kolarskiej Merx Polska

 

Poniedziałek 2 marca, godzina 15, Wągrowiec


Paweł Rychlicki na najwyższym miejscu podium. Wyścig kolarski na torze samochodowym "Poznań". Sezon 2014
. Fot. Piotr Kurek

Paweł Rychlicki, były szosowiec grupy Mróz, będzie w sezonie 2015 jednym z liderów grupy kolarskiej Merx Polska. Jej prezentacja odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 2 marca, w Wągrowcu przy ulicy Wiejskiej 2 - w siedzibie firmy Merx Polska.

Paweł Rychlicki, rocznik 1971, w roku ubiegłym wygrał wiele wyścigów, także poza granicami Polski. W sierpniu w spektakularny sposób sięgnął po tytuł mistrza świata mastersów (w swej kategorii wiekowej) w austriackim St. Johann.

Paweł Rychlicki, Lech Ergang, Romuald Szaj (prezes Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów) - to urodzeni i utytułowani szosowcy, którzy z dumą będą nosić w sezonie 2015 barwy firmy Merx Polska. Dwaj kolejni zawodnicy - to Ryszard Kołacki (szef firmy) i jego syn Mirosław, pasjonaci rowerów i stali uczestnicy Tour de Pologne Amatorów. Marta Gogolewska jest znaną zawodniczką i już w tym roku wygrała dwa wyścigi przełajowe. Sławomir Spławski jest wielce uniwersalnym kolarzem: ściga się na szosie, w zawodach XC i maratonach MTB, także w przełajach. Oni wszyscy w tym roku będą trzonem ekipy w jasnozielonych strojach.

W poniedziałek o godzinie 15.00 w siedzibie firmy Merx Polska w Wągrowcu rozpocznie się prezentacja grupy kolarskiej (dziesięcioosobowej), którą zobaczymy w tym roku na rozmaitych imprezach szosowych i MTB.

Firma MERX Polska Sp. z o.o. powstała w 1999 roku w wyniku połączenia długoletniego doświadczenia firmy polskiej i szwedzkiej w zakresie kompleksowej obróbki metali. MERX Polska Sp. z o.o. zajmuje się precyzyjną obróbką metali na obrabiarkach sterowanych numerycznie. Specjalizuje się w produkcji części do maszyn i pojazdów samochodowych, części do branży medycznej, samolotowej, kolejowej oraz różnych urządzeń przemysłowych. W swej ofercie posiada również urządzenia i akcesoria do treningu i ćwiczeń siłowych, części do hydrauliki siłowej oraz wózki do transportu.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL