R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41826743 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Noworoczna wycieczka rowerowa

 

W sobotę Michał Fogt i Jarosław Skiba poprowadzą jazdę w stronę Strzeszynka i Kiekrza

Instruktorzy firmy FTI Sports & Fitness Group wspólnie z klubem Red Fitness organizują w sobotę 5 stycznia 2013 roku rowerową wycieczkę noworoczną. Zbiórka przed klubem Red Fitness przy ulicy Strzeszyńskiej 61A w Poznaniu o godzinie 11.

Instruktorzy firmy FTI Sports & Fitness Group Michał Fogt i Jarosław Skiba poprowadzą rowerzystów w stronę Rusałki, dalej Strzeszynka i Kiekrza. Na trasie będzie ciepły posiłek w postaci zupy firmy Zuper. Cała impreza potrwa od 2 do 3 godzin.

Metą tego noworocznego przejazdu rowerowego będzie klub Red Fitness przy ulicy Strzeszyńskiej 61A.

Zgłosiło się ponad 20 osób. Jesli ktoś chciałby dołączyć do uczestników sympatycznej jazdy noworocznej na rowerze, może się zgłosić telefonicznie jeszcze w sobotę o poranku pod numerem telefonu 883 993 949.

Równocześnie instruktorzy firmy FTI Sports & Fitness Group składają pasjonatom rowerów najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Przede wszystkim dużo zdrowia, radości i osiągnięcia najskrytszych marzeń w 2013 roku. Kontynuacji w realizacji własnych pasji oraz wigoru i siły do dzielenia się nią z innymi! Wszystkiego Najlepszego!!!

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL