R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41826925 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Tego jeszcze nie było!

 

J. Balawajder, W. Gogolewski i M. Richter
oficjalnie i wspólnie zaprezentują terminy swych imprezTego jeszcze nie było w naszym regionie! W najbliższą niedzielę, 8 grudnia 2019, organizatorzy trzech największych cykli maratonów MTB w Wielkopolsce oficjalnie i wspólnie ogłoszą terminy swych imprez w roku 2020. Odbędzie się to na terenie ośrodka TKKF w Poznaniu przy ulicy Winogrady 11 około godziny 12.45.

Mówiąc w wielkim skrócie, Joanna Balawajder (Kaczmarek Electric MTB), Wojciech Gogolewski (Gogol MTB) i Maciej Richter (Solid MTB) zapraszają w najbliższą niedzielę na Mikołajkowy Rajd po Cytadeli w Poznaniu. Zbiórka wszystkich chętnych na terenie ośrodka TKKF przy ulicy Winogrady 11 (zaplecze hotelu "Vivaldi", dojazd od ulicy Słowaińskiej) o godzinie 11.00

Pasjonaci rowerów i kolarstwa z tego miejsca przejadą na teren poznańskiej Cytadeli, gdzie rozegrana zostanie jedna konkurencja o nazwie "Zdobywamy amfiteatr" (będzie to podjazd). Najlepsi otrzymają w nagrodę vouchery na starty w tych trzech cyklach maratonów MTB.

Następnie rajdowicze przemieszczą się na teren ośrodka TKKF, gdzie będzie czekał na nich drobny poczęstunek oraz gdzie zostanie oficjalnie i wspólnie ogłoszony kalendarz imprez organizowanych przez Joannę Balawajder, Wojciecha Gogolewskiego i Macieja Richtera.


Zamiast komentarza

Tego jeszcze nie było dotąd, by trzech organizatorów maratonów MTB potrafiło się razem dogadać i ustalić, że wspólnie coś zrobimy. I że pokażemy innym, jakby korzystając z dorobku wielkopolskiej pracy organicznej, iż można porozumieć się w kwestii kalendarza imprez kolarskich w sezonie 2020.

Każdy z trojga ma własne zawody, ale konsultowali oni między sobą, by między marcem a październikiem przyszłego roku było jak najmniej terminowych kolizji i by tym samym dać jak najwięcej możliwości startów pasjonatom maratonów na rowerach górskich z Wielkopolski.

W niedzielę Pani Joanna i Panowie Maciej i Wojciech staną obok siebie na Winogradach i przedstawią swe imprezowe oferty. Ich wspólna inicjatywa zasługuje na pochwałę. I dobrze byłoby gdyby w niedzielę na Rajdzie Mikołajkowym pojawiło się, jak na maratonie MTB, sporo ludzi.


                                       Piotr Kurek 
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL