R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41826889 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Zawody rowerowe z okazji Dnia Dziecka

 

W najbliższą niedzielę w Środzie Wielkopolskiej 

 

Średzkie Towarzystwo Sportowe MTB Team z okazji Dnia Dziecka serdecznie zaprasza najmłodszych (od 3 do 15 lat) na zawody Ligi Rowerowej, które odbędą się już w najbliższą niedzielę, 1 czerwca, w Parku Łazienki. Oczywiście, w Środzie Wielkopolskiej.

Odbyły się już dwie edycje zawodów Ligi Rowerowej rozgrywanej w ramach projektu Akademii Młodego Kolarza. 4 maja dzieci ścigały się w Żerkowie, a 18 maja w Poznaniu, przyszedł czas na Środę Wielkopolską. Niedzielne zawody zostaną rozegrane z okazji Dnia Dziecka oraz w ramach corocznych Średzkich Sejmików Kultury, podczas których wystąpią znani i lubiani wykonawcy. Na dzieci tradycyjnie czekają ciekawe nagrody! Wymagany tylko kask, sprawny rower oraz chęci. Udział jest bezpłatny. Organizatorzy serdecznie zapraszają do wspólnego spędzenia tego ważnego dnia i wspólnej zabawy!

Zapisy od 11.00, pierwsze starty od 12.15.

Kolejne edycje już za tydzień i za dwa tygodnie. 7 czerwca (sobota) dzieci będą rywalizowały ze sobą w Swarzędzu na polanie za pływalnią „Wodny Raj”, a 14 czerwca (sobota) w Grodziszczku, koło Dominowa.

Towarzystwo Sportowe MTB Team zaprasza także do wstąpienia do Akademii Młodego Kolarza.
Więcej – www.akademiamlodegokolarza.pl
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL