R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41392334 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
48 kilometrów w wyścigowym tempie

 

Dziś kolejny kolarski czwartek na torze "Poznań"

Dzisiaj, 29 sierpnia 2013, na torze samochodowym "Poznań" odbędzie się kolarski czwartek, czyli ściganie na nie tylko szosowych rowerach na dystansie 48 kilometrów. Początek sportowej rywalizacji o godzinie 18.15. Wszystkie kategorie startują razem.

Prezes Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów Romuald Szaj zaprasza w czwartek, 29 sierpnia, na tor samochodowy "Poznań" na sportową rywalizację na rowerach. Można startować na rowerach szosowych, na górskich, na jeszcze innych. Do pokonania będzie 12 rund o długości 4000 metrów każda, czyli 48 kilometrów.
Dla najlepszych przygotowano puchary. Początek sportowej rywalizacji o godzinie 18.15. Będzie to już trzecie takie spotkanie.

Z kronikarskiego obowiązku przypominam, że 8 sierpnia, podczas pierwszego czwartku kolarskiego, na torze "Poznań" na starcie stanęło 15 zawodników, reprezentujących różne kategorie wiekowe masters: między innymi Artur Kozal, Robert Żmudzin, Romuald Szaj, Tadeusz Kubiak i Krzysztof Kozanecki. Ścigali się oni na dystansie 60 kilometrów. Zwycięzcę wyłonił długi finisz grupy składającej się z 3 zawodników. Najlepszym sprinterem okazał się Artur Kozal z Mosiny, który 15 rund pokonał w czasie 01:28:25. Razem z nim linię mety mijali Jan Szymański i Robert Żmudzin. Najlepsi trzej zawodnicy otrzymali puchary ufundowane przez Poznańskie Towarzystwo Cyklistów.

Przed tygodniem odbył się taki kolarski czwartek po raz drugi z udziałem 30 pań i mężczyzn. Znów najlepszy okazał się Artur Kozal, wśród kobiet najlepsza była Martyna Chlebosz, która niedawno zajęła 5 miejsce w klasyfikacji generalnej pań podczas Poznań Lotto Triathlon. Jak będzie dziś? Okaże się to między godzinami 18.15 a 19.30, a zatem krótko przed nadejściem zmroku.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL