R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41826702 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Browar Fortuna i Krzysztof Panek
bliscy kolarzom i rowerzystom

 
Najlepsze bezalkoholowe dla fanów dwóch kółek
 

Romuald Szaj (od lewej, organizator imprez kolarskich), Krzysztof Panek z synem Mikołajem i Piotr Kurek. Zawody szosowe na torze samochodowym "Poznań", 10 sierpnia 2021.
Fot. archiwum Piotra Kurka
 
Browar Fortuna z Miłosławia staje się coraz bardziej znany wśród rowerzystów i kolarzy. Firma, którą kieruje Krzysztof Panek, od kilku dobrych lat współpracuje z organizatorami imprez sportowych i rekreacyjnych, oferując najlepsze w Polsce złociste piwo bezalkoholowe.
 
Ci wszyscy, którzy w minionych kilku latach brali udział w noworocznych spotkaniach rowerzystów nad poznańskim jeziorem Rusałka, widzieli zaangażowanie firmy z Miłosławia w udanym ich przeprowadzeniu. Była zatem dmuchana brama startowa, piwo bezalkoholowe oraz w formie nagród inne produkty wielkopolskiego browaru.
 
Istnieje od 1889 roku, ale w ostatnich latach, za sprawą Krzysztofa Panka i jego ludzi, rozwinął swą działalność. Zadbał o to, by "Czarne" (przednia i najbardziej rozpoznawalna marka) było obecne na stołach całego kraju. Powstały nowe piwa, nagradzane na konkursach w Niemczech, USA i Polsce.
 

Krzysztof Panek, na pierwszym planie, podczas noworocznego spotkania rowerzystów nad jeziorem Rusałka. Poznań, 1 stycznia 2012.
Fot. Piotr Kurek
 
W tym roku fani kolarstwa górskiego, ścigający się w prestiżowym cyklu maratonów MTB Grand Prix Kaczmarek Electric, na każdej edycji, było ich jedenaście, otrzymywali w pakiecie startowym bezalkoholowe piwo Fortuna (idealny izotonik po zmęczeniu). Taką możliwość mieli także startujący w imprezach szosowych na torze samochodowym "Poznań". Nie można jednak nie zauważyć, że Browar Fortuna towarzyszy poznańskim biegom (maratonowi i półmaratonowi), w których bierze udział kilkanaście tysięcy ludzi. Również w takich przedsięwzięciach na terenie Wielkopolski.
 
Krzysztof Panek jest człowiekiem sportu i rekreacji. Byliśmy w roku 1997 we Włoszech, gdzie startowaliśmy razem w maratonie MTB w Dolomitach (start - Riva del Garda, meta - Valle di Ledro). W przyszłym roku minie 25 lat od tego wydarzenia i Pan Krzysztof nadal uczestnicy w wydarzeniach sportowych, gdzie potrzebna jest siła, wytrzymałość, siła woli i charakter (długodystansowe biegi po górach).
 
Prezes ma 51 lat i dba o markę Fortuny, która jest coraz bardziej bliska fanom sportu i rekreacji. Widać to coraz wyraźniej w różnych miejscach Polski. Szczególnie w Wielkopolsce.
 
Biegajcie, ścigacie się na rowerach, pedałujcie turystycznie i pamiętajcie: złoty napój z Miłosławia to jest to!
 

                                     Piotr Kurek

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL