R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41644850 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Wjeżdżali rowerami na Śnieżkę

 

Marta Gogolewska najlepsza wśród pań


Marta Gogolewska z Wągrowca najszybciej z pań wjechała na Śnieżkę.
Fot. Patryk Gogolewski


Dzięki uprzejmości Karkonoskiego Parku Narodowego, Rotary Klub Karpacz Karkonosze w minioną niedzielę zorganizował po raz drugi imprezę pod nazwą "Rowerem na Śnieżkę". Dzięki niej aż 350 rowerzystów miało możliwość zdobycia najwyższego szczytu Sudetów.

W imprezie licznie wystartowali Wielkopolanie: z Poznania, Wągrowca, Leszna, Gniezna, Jarocina, Pniew, Lipna, Przemętu i Rawicza.

Wśród kobiet najlepszą okazała się Marta Gogolewska (Gogol MTB Team) z Wągrowca, która trasę 14 kilometrów pokonała w czasie 1 godziny 19 minut 46 sekund, ze średnią prędkością 10,91 km/h. Druga na mecie zameldowała się Dominika Niemiec (Physio Sport Kamienna Góra) -01:25:33, trzecia była Dorota Szul z Wrocławia (Im-motion Team) - 01:26:14.


Zawodnicy dwóch wielkopolskich teamów - Gogol MTB i BikeTop - na Śnieżce.

Fot. Patryk Gogolewski

Wśród mężczyzn najszybszy okazał się startujący z numerem 355 Patryk Kaczmarczyk z klubu Mitutoyo AZS Politechnika Wrocławska z czasem 00:57:32 i średnią predkością 15,12 km/h. Drugie miejsce zajął Bartosz Mikler z Victorii Jarocin - 01:01:11, trzecie Mateusz Modehrak (Trek Gdynia) - 01:04:01. Piąte miejsce zajął Tomasz Wachowiak z Gniezna, szóste Aleksander Śliwiński z Leszna.

Impreza miała charakter charytatywny a pieniądze dzięki niej zyskane zostaną przeznaczone na wsparcie finansowe na leczenie i rehabilitację dzieci z zespołem Downa z Kotliny Jeleniogórskiej oraz na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla pacjentów Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Miłkowie.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL