R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41900113 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Trening z Ryszardem Szurkowskim

 

Spotykamy się dzisiaj o godzinie 19
w Bukowinie Tatrzańskiej przy ulicy Słonecznej


Ryszard Szurkowski (numer startowy 7) kończy Tour de Pologne Amatorów. Bukowina Tatrzańska, 6 sierpnia 2010.

1 sierpnia, dzień przed startem Tour de Pologne Amatorów, każdy kolarz-amator będzie mógł wziąć udział w treningu, który poprowadzi Ryszard Szurkowski - legenda polskiego kolarstwa szosowego. Będzie to również okazja do zapoznania się z trasą tegorocznych zawodów.

Trening z Ryszardem Szurkowskim odbędzie się 1 sierpnia o godzinie 19:00. Wszyscy uczestnicy spotykają się w Bukowinie Tatrzańskiej, przy ul. Słonecznej 11. Trening odbędzie się na trasie, którą następnego dnia pojadą w swoim wyścigu kolarze amatorzy.

Trening skierowany jest nie tylko dla uczestników Tour de Pologne Amatorów 2013, ale dla wszystkich miłośników kolarstwa szosowego

Zaprasza Ryszard Szurkowski i Bank BGŻ.

Tour de Pologne Amatorów 2013 z celem społecznym

Tegoroczny Tour de Pologne Amatorów to już czwarta edycja wyścigu. Amatorzy pojadą w ważnym społecznie celu. Część środków z wpisowego zostanie przekazana na rzecz Fundacji Akogo? Start i meta wyścigu będą zorganizowane przy BUKOVINA Terma Hotel SPA, który jest partnerem imprezy. Sponsorem głównym wyścigu TdP Amatorów jest Bank BGŻ, natomiast organizatorem firma Lang Team.

W tym roku kolarze amatorzy oraz pasjonaci rowerów zmierzą się z dystansem 38,8 kilometrów i ,między innymi, z dwoma podjazdami: do miejscowości Ząb oraz na Gliczarów Górny. Przed rokiem w Tour de Pologne Amatorów jechało 1070 fanów kolarstwa, zaś dystans 56,6 kilometrów najszybciej pokonał Radosław Lonka z Wrześni.

Rejestracji na zawody Tour de Pologne Amatorów można jeszcze dokonywać w biurze zawodów – BUKOVINA Terma Hotel Spa:
- dzień przed zawodami (1 sierpnia 2013) między godzinami 10:00 a 20:00
- w dniu wyścigu (2 sierpnia 2013) między godzinami 7:00 a 9:00.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL