R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41888509 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Wojciech Gogolewski zaprasza
na I Rajd Mikołajkowy

 

10 grudnia fani rowerów spotykają się w Biedrusku

W przyszłą sobotę, 10 grudnia 2016, Wojciech Gogolewski zaprasza do Biedruska na I Rajd Mikołajkowy. Jego uczestnicy pokonają około 30 kilometrów na rowerach - w stronę Radojewa i z powrotem do miejscowości znanej nie tylko w Polsce ze słynnego poligonu wojskowego. Zbiórka i początek jazdy spod Cafe "Motylarnia" o godzinie 11.00.

Wojciech Gogolewski od wielu lat niestrudzenie organizuje w Wielkopolsce imprezy rowerowe: maratony MTB, zawody XC, także rajdy turystyczne.

Tylko w tym roku zorganizował 10 maratonów MTB (cykl Bike Cross), 5 zawodów XC (dwa razy Pniewy, Kleczew, Wągrowiec i Duszniki-Zdrój), 3 wyścigi przełajowe i 3 zimowe maratony MTB. I teraz, w grudniu 2016, zaprasza wszelkich fanów rowerowania do Biedruska na rajd turystyczny. Jego oficjalna nazwa: I Rajd Mikołajowy, ale gdyby komuś zechciało się szukać dlań alternatywy - może być równie dobrze "Gogolowe Mikołaje na start!"

Impreza odbędzie się bez względu na pogodę. Nie trzeba się wcześniej nigdzie zapisywać, wystarczy się pojawić w sobotę 10 grudnia przed godziną 11 w Biedrusku przed Cafe "Motylarnia" (lokal mieści się naprzeciwko sklepu Chata Polska). W planie przejazd szlakiem nadwarciańskim do Radojewa (fantastyczne tereny do jazdy MTB), następnie powrót do miejsca startu. Do przejechania będzie około 30 kilometrów.

  

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL