R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41900286 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
FTI Academy zaprasza

 

10-miesięczny program treningów grupowych
prowadzą znani i lubiani instruktorzy

 W najbliższy poniedziałek, 4 listopada, w Poznaniu rozpoczynają się zajęcia w FTI Academy, czyli niepowtarzalnym uniwersytecie wysiłku i ruchu, gdzie można - pod okiem fachowców - przygotować się do dyscyplin wytrzymałościowych, takich jak kolarstwo górskie, kolarstwo szosowe i triathlon. FTI Academy to 10-miesięczny program treningów grupowych, które prowadzą znani i lubiani sportowcy.

Artur Kozal (absolwent poznańskiej AWF, zwycięzca wielu wyścigów, aktualny mistrz Polski masters w jeździe parami - razem z Łukaszem Rakoczym) dwa lata temu wpadł na pomysł, by w Poznaniu zorganizować szkołę/uczelnię/akademię, w której ludzie lubiący ruch i mający swe aspiracje zawodnicze mieliby możliwość podniesienia swego poziomu sportowego. Jesienią 2011 roku zgłosili się pierwsi chętni, rozpoczęły się zajęcia i treningi. W sezonie 2012/2013 znacznie wydłużyła się lista osób gotowych do takich treningów.

U progu trzeciego roku zajęć w poznańskiej FTI Academy, czyli Find Training Inspiratons, trzeba stwierdzić, że jej słuchacze widoczni są na czołowych miejscach w rozmaitych imprezach kolarstwa szosowego i górskiego. Wystarczy podać nazwiska Ewy Mendel, Joanny Zbroszczyk, Michała Zbroszczyka, Piotra Sieberta, Artura Baturo, Błażeja Surowca, by pozostać tylko przy tych, którzy często stają na podium.

FTI to projekt przygotowujący do realizacji własnych celów startowych. Opiera się na kompleksowym przygotowaniu wydolnościowym, technicznym i taktycznym. FTI Academy tworzy rozwiązania treningowe dla każdego w zależności od stopnia wytrenowania. Czynnikiem motywującym jest przede wszystkim wykwalifikowana kadra trenerska, ale też efektywne programy treningowe i możliwość pracy w grupie. Taki model treningowy ułatwia osiągnięcie celu w tak specyficznych i wymagających dyscyplinach, jakimi są długie dystanse.


Michał Kwiatkowski oraz ludzie poznańskiej FTI Academy: Artur Baturo (od lewej), Artur Kozal (instruktor) oraz Błażej Surowiec. Kolarskie Kryterium Asów w Toruniu, 13 października 2013.

Instruktorzy FTI budują dobry wizerunek wśród swych klientów dzięki życzliwości i koleżeńskiej atmosferze opartej na wysokiej kulturze osobistej oraz na zasadach fair-play.

FTI Academy to projekt realizowany w Poznaniu i Trójmieście. W listopadzie rozpoczynają się przygotowania do sezonu 2013/2014.

Zajęcia i treningi od 4 listopada 2013


Dziś już każdy z nas wie, jak istotne jest solidne przygotowanie zimowe. Dzięki dobrze przepracowanej zimie, budujemy fundament naszej letniej formy, kompensujemy negatywny wpływ pochylonej rowerowej sylwetki, angażujemy do pracy nieużywane mięśnie oraz zmieniamy ich zakres pracy, pracujemy nad techniką pływacką, zabezpieczamy ciało przed kontuzjami, wzmacniamy stawy i ścięgna, budujemy właściwą masę mięśniową.


Cotygodniowy plan treningowy będzie zawierał szczegółowe informacje dotyczące indywidualnych jednostek treningowych, które będzie można realizować we własnym zakresie (trenażer, rolka, zajęcia indoor cycling).

Uwaga! Indywidualny plan treningowy będzie zawierał również wytyczne dla osób trenujących z pomiarem mocy.

Informacje na temat FTI Academy oraz zgłoszenia do niej: e-mailowo - kontakt@fti.com.pl lub telefonicznie - +48/ 505 155 223.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL