R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41827097 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Jutro przełaje w Skokach,
także wyścig na rowerach górskich

 

Finał cyklu Cyclocross Wielkopolska 2019


Ostatnie chwile przed startem przełajowców w Wągrowcu. Pierwszy z prawej ksiądz Bartłomiej Przybylski. 10 lutego 2019.
Fot. Piotr Kurek


Jutro, w sobotę 10 marca, w Skokach odbędzie się ostatnia edycja cyklu Cyclocross Wielkopolska 2019, podczas której ścigać się będą przełajowcy - panie i mężczyzni. Swą oddzielną rywalizację będą mieli pasjonaci MTB. Zapowiada się ciekawa impreza.


Już po raz piąty, rok po roku, w Skokach odbędą się kolarskie zawody przełajowe. Tegoroczna trasa będzie wielce podobna do tej z minionych lat. Panie i panowie ścigać się będą na terenach leśnych w pobliżu Szkoły Podstawowej im. Adama  Mickiewicza (byłe Gimnazjum im. Polskich Olimpjczyków przy ulicy Rogozińskiej 1). Jako pierwsi ruszą pasjonaci MTB - mężczyzni (10.00). Godzinę później staną na starcie panie - MTB i przełaje. O 12.30 rozpocznie się  rywalizacja mężczyzn na rowerach przełajowych - juniorzy, mastersi i elita.
 
Podczas dwóch poprzednich imprez cyklu Cyclocross Wielkpolska 2019 (Wągrowiec - 10 lutego i Poznań - 24 lutego) klasą dla siebie był Maciej Kycler z Poznania, który pewnie triumfował w przełajowej rywalizacji. 20-latek, student II roku Uniwersytetu Medycznego, zapewne będzie chciał także jutro znów być najlepszym. Gdyby tak się stało, byłoby to jego piąte zwycięstwo pod rząd - to takżę dwie wygrane w PTC Malta Tour (17 lutego i 3 marca).

Wojciech Gogolewski, główny organizator cyklu, oraz władze Skoków serdecznie zapraszają na marcową imprezę kolarską. Biuro zawodów czynne od 8.30 do 12.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL