R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41826593 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Marek Konwa w roli głównej

 

Gala Rowerowa w Murowanej Goślinie


Marek Konwa (drugi z lewej) był gwiazdą piątkowej Gali Rowerowej w Murowanej Goślinie. Razem z nim stanęli do pamiątkowego zdjęcia: Sebastian Swat (od lewej), Weronika Rybarczyk, Wojciech Wiktor i Sylwester Swat - czołówka wielkopolskiego kolarstwa górskiego.

Ma 21 lat i cała kolarska przyszłość jest przed nim. Marek Konwa, bo o nim tu mowa, miał dobry rok. Zdobył tytuł wicemistrza świata w kolarstwie górskim (kategoria U23) w szwajcarskim Champery, trzy razy był trzeci w Pucharze Świata i w klasyfikacji generalnej PŚ też zajął trzecie miejsce.


Kandydat do startu w Igrzyskach Olimpisjkich w Londynie w 2012 roku był dziś gwiazdą Gali Rowerowej w Murowanej Goślinie, podczas której uhonorowano najlepsze zawodniczki i najlepszych zawodników w maratonach rowerowych w Wielkopolsce, jak również w klasyfikacji generalnej Thule Cup 2011.


Gospodarzem Gali Rowerowej był burmistrz Murowanej Gośliny Tomasz Łęcki - pasjonat rowerów, uczestnik maratonów MTB po Puszczy Zielonka.

Gospodarzem imprezy był burmistrz Murowanej Gośliny Tomasz Łęcki. Wzięła w niej udział wcale liczna reprezentacja wielkopolskiej społeczności MTB.


Wyróżnienia specjalne z rąk Wojciecha Gogolewskiego (z lewej) otrzymali Kinga Skrok-Zozulińska i Michał Wiktor. 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL