R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41826693 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Wyprawa życia Piotra Pawlaka

 

Na rowerze przez Australię i Nową Zelandię 


Piotr Pawlak pojedzie przez miesiąc na rowerze po Australii i Nowej Zelandii.
Fot. Piotr Kurek

Piotr Pawlak - to nazwisko jest doskonale znane fanom rowerów w całej Polsce. Człowiek biznesu, właśnie w branży dwóch kółek, i zarazem szef amatorskiego teamu Euro Bike Kaczmarek Electric MTB Team za kilka dni rusza w drogę. Nie sam i to aż na antypody: do Australii najpierw a później do Nowej Zelandii.

– Tak daleko jeszcze nigdy dotąd się nie oddaliłem od domu. Mam zjechaną całą Europę, byłem kilka lat temu w Stanach Zjednoczonych, ale na przysłowiowy koniec świata wybieram się teraz, w grudniu 2018 roku, po raz pierwszy - mówi nie bez emocji. – Przygotowania trwały rok, by przez pięć tygodni przejechać na rowerze po Australii i Nowej Zelandii ponad trzy tysiące kilometrów.


Piotr Kurek i Piotr Pawlak i dwa Treki. Poznań, 18 grudnia 2018.
Fot. Tomasz Radecki

– Bilety lotnicze zostały kupione już kilka miesięcy temu, podobnie nowe rowery marki Trek. Taka wyprawa wymaga starannych przygotowań i są one już w końcowej fazie - podkreśla aktywny i skuteczny człowiek bizensu oraz lider jednej z najbardziej znanych grup kolarskich w Polsce, który 27 grudnia 2018 wyjeżdża z optymizmem z Polski, by z Zuzanną Madaj (jeździ na rowerze i łyżworolkach, pływa, biega, wiosłuje na kajakach i lubi wszelkie ekstremalne wyzwania) dzielić przez pięć tygodni, do 2 lutego 2019, nowe doświadczenia i przeżycia.

Szerzej o wyprawie na antypody Piotra Pawlaka i Zuzanny Madaj w niedzielę 23 grudnia na stronie Wielkopolskie Rowerowanie (www.kurek-rowery.pl) oraz na moim profilu na Facebooku.

                                                            Piotr Kurek

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL