R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41831602 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Czy znowu wygra Artur Małkowski?

 

W niedzielę wyścig Malta PTC Tour


Trzecia edycja cyklu Malta PTC Tour, 16 grudnia 2018. Ostatnie chwile przed startem.
Fot. Piotr Kurek

Za dwa dni, w niedzielę 6 stycznia 2019, nad poznańską Maltą odbędzie się kolarski wyścig przełajowy. Organizatorem imprezy jest Poznańskie Towarzystwo Cyklistów, którego działacze zapraszają fanów dwóch kółek - od najmłodszych do najstarszych - na zimową rywalizację sportową.

Wyścig odbędzie się na terenach nadmaltańskich, w okolicach polany Harcerzy. Długość trasy wynosi około 2 kilometrów, na której nie brakuje podjazdów i zjazdów. Mogą w nim uczestniczyć także amatorzy. Zapisy w niedzielę w biurze zawodów (restauracja "Malta Yacht Club") od godziny 9. Początek wyścigu o godzinie 11.

Niedzielny wyścig będzie czwartą odsłoną cyklu Malta PTC Tour 2018/2019, na który złożą się także imprezy w lutym i marcu 2019 (finał). Wszystkie w tym samym miejscu, czyli nad Maltą. Inauguracyjny wyścig odbył się 10 listopada i wygrał go w pięknym stylu Artur Małkowski z Kobylnicy (Euro Bike Kaczmarek Electric Team). Triumfował on także w następnych - 24 listopada i 16 grudnia.

W dotychczasowych wyścigach wzięły udział 64 osoby, w tym kilka pań. Trzeba mieć nadzieję, że w niedzielę 6 stycznia 2019 nie zabraknie chętnych do zimowych zmagań przełajowych. I pewnie też pojawią się Artur Małkowski, Artur Spławski, Marek Witkiewicz i Filip Kaczanowski, czyli ci, którzy dominują w tym cyklu.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL