R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41826680 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Chodzieżanie nie próżnują!

 

Pasjonaci rowerów wjechali na Gontyniec


Pasjonatów rowerów na Gontyniec poprowadził Roman Kołodziejczyk (trzeci z prawej) - jeden z najlepszych mastersów MTB w Polsce.
Fot. Krzysztof Wierzbicki

Kilkuletnią tradycją stało się już to, że chodziescy kolarze i pasjonaci rowerów żegnają stary rok wspólnym wyjazdem na najwyższe wzniesienie w okolicy - Gontyniec (192 metry nad poziomem morza).

Tym razem cykliści chcący spędzić aktywnie niedzielne przedpołudnie (30 grudnia) spotkali się przed pływalnią "Delfin" o godzinie 11.00. Grupa pod przewodnictwem Romana Kołodziejczyka ruszyła promenadą nad Jeziorem Miejskim, a następnie drogami leśnymi zmierzała w stronę Gontyńca.

Łaskawa w tym roku zima pozwoliła sprawnie i szybko dostać się do celu, gdzie po pokonaniu około 10 kilometrów czekali już również biegacze i spacerowicze. W sumie grupa urosła do ponad 40 osób (nie zabrakło też sympatyków kolarstwa z okolic- z Budzynia i Ujścia) , która wspólnym toastem symboliczną lampką szampana pożegnała stary rok i wypiła za pomyślność w nadchodzącym Nowym 2013 Roku.


Gontyniec - 192 metry nad poziomem morza. Tutaj w latach 2007-2011 ścigali się pasjonaci MTB w Skandia Maraton Lang Team.
Fot. Krzysztof Wierzbicki

Na szczycie był też Krzysztof Wierzbicki (również sympatyk kolarstwa, lecz bardziej enduro/ grawitacyjnego) z żoną, którzy wyposażeni w profesjonalny sprzęt fotograficzny zrobili nam pamiątkowe zdjęcia przy wieży.

                                         Bartosz i Roman Kołodziejczykowie
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL