R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41826916 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Zmiany terminów imprez sportowych

 

x 23 lutego bieg narciarski w Lipce
x 9 marca wyścig przełajowy w Poznaniu


Tak było przed rokiem, podczas piątego wyścigu przełajowego poświęconego pamięci Marka Wawrzyniaka i Zbyszka Jędrzejczaka. Na prowadzeniu Radosław Lonka.

Ważna informacja dla ludzi kolarstwa. Planowane na 9 lutego i 23 lutego imprezy sportowe - bieg narciarski w Lipce koło Złotowa oraz wyścig przełajowy w Poznaniu poświęcony pamięci Marka Wawrzyniaka i Zbyszka Jędrzejczaka - odbędą się w innych terminach.

Planowany na dzień 9 lutego I Bieg Narciarski Śnieżne Dukty Lipka 2014 odbędzie się - ze względu na warunki atmosferyczne (brak śniegu) - w innym terminie: 23 lutego 2014.

Warto przypomnieć, że impreza odbędzie się w Lipce - przy miejscowym basenie. Biuro zawodów rozpocznie pracę o godzinie 9. Odbędzie się w tym czasie profesjonalny pokaz smarowania nart. Ścigający rywalizować będą na dwóch dystansach: 5 km i 10 kilometrów.

Drugą imprezą, której termin się również zmienia, jest kolarski wyścig przełajowy poświęcony pamięci Marka Wawrzyniaka i Zbyszka Jędrzejczaka. Nie odbędzie się on, jak planowano, 23 lutego, a w niedzielę 9 marca na terenie ośrodka Wielkopolskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Poznaniu, ulica Winogrady 11.

Tereny TKKF, na którym odbędzie się wyścig, zostaną oddane 23 lutego w ręce rekonstruktorów historycznych: pod ,,okupację" wojsk hitlerowskich i właśnie tego dnia zostaną ,,odbite" przez wyzwoleńcze wojska Armii Radzieckiej...Okazuje się, że największymi ofiarami tej batalii zostali kolarze...

Ale nic to, ważne jest że 9 marca 2014 nie tylko wielkopolscy kolarze pokażą, że na terenach "wyzwolonych" (zmagań rekonstrukcyjnych) rządzić będą bikerzy.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL