R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41825641 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Agrochest Team triumfuje drużynowo

 

Magdalena Hałajczak i Bartosz Kołodziejczyk 
zwycięzcami cyklu Bike Cross Maraton Gogol MTB


PKO Bank Polski - jeden z sympatycznych teamów w wielkopolskich maratonach MTB. Gala Rowerowa w Murowanej Goślinie, 15 października 2016.
Fot. Piotr Kurek

Dzisiaj, 15 października, wielkopolscy fani kolarstwa górskiego spotkali się o godzinie 16.00 w Gimnazjum nr 1 w Murowanej Goślinie, by tradycyjnie zakończyć sezon 2016. Aula szkoły wypełniona była do ostatniego miejsca podczas uroczystej Gali Rowerowej. Honorowano najlepsze zawodniczki i najlepszych zawodników tegorocznego cyklu Bike Cross Maraton Gogol MTB. Zostali nimi Magdalena Hałajczak i Bartosz Kołodziejczyk (oboje Euro Bike Kaczmarek Electric Team). Drużynowo triumfował Agrochest Team.

Jak przed rokiem, czy też dwoma laty, Obowiązkową Listę Obecności tworzyli ci, którzy przez cały sezon dzielnie się ścigali i w klasyfikacji generalnej w swych kategoriach wiekowych zajęli pierwszych sześć miejsc.


Najlepsza szóstka na Mega w klasyfikacji generalnej (Patryk Krajewski za Bartosza Kołodziejczyka na najwyższym miejscu podium).
Fot. Piotr Kurek

Na dystansie Mega (open) wśród mężczyzn pierwsze sześć miejsc wywalczyli: 1. Bartosz Kołodziejczyk z Chodzieży (Euro Bike Kaczmarek Electric Team), 2. Hubert Semczuk z Wyrzyska (MW Invest Group), 3. Przemysław Mikołajczyk z Konina (Agrochest Team), 4. Mateusz Laszczyk ze Sławna (Agrochest Team), 5. Krzysztof Orlik z Poznania (Agrochest Team) i 6. Mateusz Kanoniczak z Poznania (Agrochest Team).

Wśród kobiet na tym samym dystansie w przekroju całego cyklu pierwsze trzy miejsca zajęły: 1. Magdalena Hałajczak (Euro Bike Kaczmarek Electric Team), 2. Monika Uryzaj (Duda-Cars TP-LINK Rybczyński Team) i 3. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz (Med Bike Team).


Agrochest Team triumfował drużynowo w tym roku w cyklu Bike Cross Maraton Gogol MTB 2016.
Fot. Piotr Kurek

Drużynowo w cyklu Bike Cross Maraton Gogol MTB 2016 triumfował Agrochest Team (godne podkreślenia jest to, że prawie cały team zjawił się dziś na Gali Rowerowej), na drugiej pozycji uplasował się team Piotra Pawlaka (Euro Bike Kaczmarek Electric), na trzeciej - Duda-Cars TP-LINK Rybczyński Bikes.

Były i dodatkowe dekoracje - dla debiutantów, wyróżnienia specjalne. Jedno z nich otrzymał Bogdan Hałucha ze Strzelec Krajeńskich. Rówieśnik Czesława Langa (rocznik 1955) przed laty trenował kolarstwo szosowe razem z nim w Legii Warszawa. – Przed rokiem, we wrześniu 2015, przyjechałem z ciekawości do Łopuchowa, by wystartować. W tym roku przyjeżdżałem regularnie na wielkopolskie maratony. W kategorii M6 na Mini zająłem drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, ale wielce cieszy mnie fakt, że organizator cyklu, pan Wojciech Gogolewski, uhonorował mnie za debiut. Spektakularnie udany - podkreślil były kolarz warszawskiej Legii. 


Wyróżnienia specjalne: Bogdan Hałucha - trzeci z lewej.
Fot. Piotr Kurek

Zawodniczki i zawodników honorowali: burmistrz Murowanej Gośliny Dariusz Urbański oraz przewodniczący Rady Miasta Konrad Strykowski.

Wojciech Gogolewski, prezes ogniska TKKF "Pałuki" - główny organizator,  przedstawił terminarz przyszłorocznych maratonów MTB w cyklu Bike Cross. Będzie ich jedenaście. Pierwszy odbędzie się 9 kwietnia w Dolsku, ostatni 24 września w Łopuchowie. Nowa lokalizacja - to Pobiedziska.


Marta Gogolewska, Piotr Siebert i Marceli Koralewski - jutro (16 października) zobaczymy ich na torze samochodowym "Poznań", gdzie odbędzie się wielki finał kolarskich czwartków: wyścig o puchar prezesa firmy Merx Polska.
Fot. Piotr Kurek

Gala Rowerowa w Murowanej Goślinie odbyła się po raz siódmy. Większość zawodników z pierwszych szóstek klasyfikacji generalnej na dystansach Mini i Mega była dziś obecna na Gali Rowerowej. Było uroczyście, godnie, panie- kolarki zachwycały urodą i kreacjami.

                                                       Piotr Kurek

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL