R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41826990 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
W najbliższą niedzielę prezentacja
rowerów Colnago i Bianchi

 

Ryszard Szurkowski gościem specjalnym
na poznańskich Smochowicach


Anna Paździor i rowery marki Colnago. Pani Ania zaprasza w Niedzielę Palmową na poznańskie Smochowice.
Fot. Piotr Kurek

Wiele fabryk rowerów powstaje i znika po latach, ale jest taka jedna, która istnieje już 60 lat i ciągle tworzy coś nowego, zadziwiając jakością swej produkcji innych producentów i kolarzy. To Colnago, włoska firma z Cambiago pod Mediolanem.

Jej nowy produkt, czyli rower szosowy Colnago C60, to prawdziwe dzieło ludzkiego geniuszu. Jest flagowym produktem firmy. To rower na sezon 2015. Waży 6,99 kg. I kosztuje niemało...Ten rower jest od niedawna dostępny w Polsce, w Poznaniu przy ulicy Sianowskiej 38 (www.pama-bike.com, +48 501 143 998) - w sklepie prowadzonym przez Annę (córkę) i Mariana Paździora.

– Jesienią ubiegłego roku pojechałem do Włoch, do firmy Colnago. Spotkałem się tam z Ernesto Colnago, twórcą firmy i jej szefem, żywą legendą światowego kolarstwa. Dzięki Czesławowi Langowi, serdecznie dziękuję mu za dobre słowa i rekomendację, nawiązałem współpracę z Colnago i zostałem jej wyłącznym dystrybutorem na Polskę - mówi Marian Paździor, związany z kolarstwem od pół wieku jako zawodnik, producent piast do kół oraz wsporników do siodła i kierownicy rowerów wyścigowych oraz wielokrotny mechanik wozu neutralnego na Wyścigu Pokoju.

– Cały dzień w Cambiago. Poznałem firmę, jej muzeum, w którym wystawione są rowery, na których jeździli mistrzowie świata i triumfatorzy igrzysk olimpijskich. Któż nie pedałował na stalowych a później karbonowych rowerach Colnago, szosowych oczywiście. Belg Eddy Mercx otwiera listę ponad 40. mistrzów świata i kilkunastu olimpijskich, są na niej Leszek Piasecki i Włoch Giuseppe Saroni - wspomina swą wizytę we Włoszech Marian Paździor.

W nabliższą niedzielę, 29 marca, w Poznaniu przy ulicy Sianowskiej 38 w godzinach od 13 do 18 odbędzie się prezentacja najnowszej kolekcji rowerów marki Colnago i także Bianchi. Weźmie w niej udział Ryszard Szurkowski - szosowy mistrz świata z Barcelony (rok 1973), czterokrotny triumfator Wyścigu Pokoju, polski kolarz wszech czasów. Podzieli się on z tymi, którzy zjawią się w Niedzielę Palmową na Smochowicach, swoim doświadczeniem oraz doradzi przy zakupie roweru.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL