R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41900453 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Rowerzyści, omijajcie w grudniu
teren poligonu Biedrusko

 

Wojsko i myśliwi strzelają na całego


Wjazd na teren poligonu Biedrusko od strony Złotnik.
Fot. archiwum Piotra Kurka

Rowerzyści omijajcie w grudniu teren poligonu Biedrusko! Dlaczego? Dlatego, że w ostatnim miesiącu roku 2016 wojsko odbywać będzie tutaj strzelania i ćwiczenia z użyciem amunicji bojowej, środków minerskich oraz pozoracji pola walki - również w godzinach nocnych. Także w grudniu na terenie poligonu Biedrusko swą aktywność przejawiać będą myśliwi: poza całorocznymi polowaniami indywidualnymi odbędą się kilka razy polowania zbiorowe.

Ostrzeżenie nie tylko dla rowerzystów zostało opublikowane na stronie internetowej gminy Suchy Las. Jego autorem jest Komendant Ośrodka Szkolenia Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu kpt. Paweł Kaźmierczak. Zawiadamia on, że od dnia 1 do 30 grudnia 2016 r. na terenie poligonu Biedrusko odbywać bedą się strzelania i ćwiczenia z użyciem amunicji bojowej, środków minerskich oraz pozoracji pola walki. Strzelania i ćwiczenia realizowane będą zasadniczo od poniedziałku do piątku (w tym strzelania nocne we wtorki, środy i czwartki w godz. 18.00-24.00).

Ponadto w grudniu na terenie poligonu Biedrusko poza całorocznymi polowaniami indywidualnymi w dniach 3, 7 i 10 na terenie obwodów łowieckich nr 116 i 186 odbywać się będą polowania zbiorowe kół łowieckich nr 79 "Orzeł" i nr 86 "Sokół".

Pełny komunikat o grudniowych ćwiczeniach wojskowych
oraz polowaniach na terenie poligonu Biedrusko na stronie
http://www.suchylas.pl/index.php/pl/wa%C5%BCne/item/4231-w-grudniu-strzelania-na-poligonie-takze-w-nocy

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL