R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41867265 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
15 listopada Duathlon na Wydmach

 

Ciekawy weekend w nadmorskiej Łebie

Za sześć dni, 15 listopada, w Łebie odbędzie się impreza o szczególnym charakterze, która połączy miłośników dwóch kółek i biegów przełajowych, czyli Duathlon na Wydmach.

Do pokonania będzie około 25 km rowerem wzdłuż jeziora Sarbsko. Cała trasa rowerowa poprowadzona jest w terenie leśnym po drogach szutrowych i single trackach. Trasa w całości przejezdna na rowerze MTB, przełajowym bądź trekkingowym. Bieg 8 km po wydmach, na których tylko niekiedy piasek jest sypki i głęboki.

Szykuje się ciekawy weekend w Łebie. Ponad 200 zawodników na liście startowej, wiele znanych nazwisk ze świata kolarskiego i biegowego (Bartosz Banach, Krzysztof Krzywy, Roman Kołodziejczyk). Zacięta rywalizacja gwarantowana. Dodatkowo dla osób spędzających weekend ośrodku Zdrowotel przygotowano dodatkowe atrakcje (piątek - koncert, sobota - wieczorna zabawa, dancing.)


Trasa duathlonowych zmagań w Łebie.

Prognozy pogody na weekend 14-16 listopada są optymistyczne, trasy zawodów przygotowane. Dla najlepszych przygotowano nagrody pieniężne i rzeczowe, dodatkowo każdy uczestnik dostanie medal pamiątkowy ukończenia duathlonu i weźmie udział w losowaniu nagród. Pula nagród blisko 5000 złotych.

Warto przypomnieć, że zapisy i opłaty trwają tylko do 10 listopada poprzez stronę zawodów www.duathlonnawydmach.pl. W dniu zawodów ilość pakietów startowych będzie ograniczona!

Duathlon na Wydmach to impreza, która wyróżnia się wieloma atutami, jednym z nich będzie posiłek regeneracyjny dla każdego zawodnika - obiad dwudaniowy w restauracji ośrodka Zdrowotel oraz możliwość z skorzystania z pełnego zaplecza sanitarnego.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL