R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41832271 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Otwarty trening MTB dla Pań!

 

8 marca o 10.00 zbiórka u stóp Dziewiczej Góry

 

Za cztery dni Dzień Kobiet. Dla Pań, które kochają rekreację i jazdę na rowerze, nadarza się znakomita okazja, by uczestniczyć w otwartym treningu MTB! I to gdzie? W ładnej okolicy, na terenie Puszczy Zielonka - na Dziewiczej Górze i w pobliżu.

Co tu dużo mówić, Dziewicza Góra (143 metry nad poziomem morza) jest najwyższą wyniosłością na terenie ogromnego kompleksu leśnego (prawie 12 tysięcy hektarów), jakim jest Puszcza Zielonka. Miejsce to jest bardzo dobrze znane fanom MTB z całego kraju, którzy rywalizowali tutaj w maratonach MTB i zawodach XC, jak choćby Marek Konwa - aktualny mistrz Polski elity w kolarstwie górskim.

W najbliższą niedzielę, 8 marca, odbędzie się tutaj spotkanie integracyjne dla Pań połączone z jazdą na rowerze. Poprowadzą je Julia Kasprzykowska, Anna Wachowiak i Radosław Kozal - doświadczeni instruktorzy FTI Cycling z Poznania. Organizatorzy tego spotkania/ treningu chcą, aby teń dzień był wyjątkowy - z elementami zabawy i atrakcjami.

Początek o godzinie 10 u stóp Dziewiczej Góry (na parkingu samochodowym). By uczestniczyć w tej imprezie trzeba posiadać sprawny rower i kask. Warto zabrać z sobą coś do jedzenia i picia.

Partnerem technicznym wydarzenia będzie sklep Total-Sport, który ufundował vouchery na darmowy przegląd techniczny roweru dla wszystkich uczestniczek.

Organizatorzy zachęcają do rejestracji internetowej: http://fti.com.pl/events/trening-otwarty-dla-pan/,
więcej informacji na ten temat na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/1594761140740986

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL