R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41739871 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
110 osób pedałowało z ochotą

 

Mikołajkowy maraton na Strzeszyńskiej 


Pedałowali raźno, z ochotą.
Fot. Project-ON

W poznańskim klubie Red Fitness przy ul. Strzeszyńskiej 61 miało miejsce wielkie święto indoor cyclingu. Na starcie maratonu na rowerach stacjonarnych oraz trenażerach stanęło 110 uczestników!

Maraton poprowadziło 4 instruktorów FTI Cycling: Magdalena Kowalczyk z Trójmiasta, Ewa Szymankiewicz, Michał Fogt oraz Artur Kozal - Master Instructor i założyciel FTI.


Trzeba było się trochę wyslić.
Fot. Project-ON

Przed imprezą odbył się warsztat edukacyjny z fizjoterapeutą Mateuszem Milanowskim. Po zakończonym maratonie jego uczestnicy spotkali się w restauracji La Lucciola Podolany na after party z muzyką minimal i DJ na żywo.

W maraton zaangażowało się wiele firm, fundując dla uczestników vouchery o łącznej wartości ponad 8 tysięcy złotych! Były to: Dextro Energy Polska, Sportsbalm, FogtBikes, Eumedica, DT4YOU, Hiprint, Endoholics, Endohome, Endocash, Endodesign, The Haze, Kancelaria Jaśkiewicz & Papierska.


W roli Mikołaja Robert Machura.
Fot. Project-ON

O imprezę w pełnej okrasie: ze sceną, profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem zadbała firma E-XON.com. Koordynatorem całego przedsięwzięcia (odbyło się w sobotę 5 grudnia) był Radosław Kozal.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL