R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41686609 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Popedałują szlachetnie dla innych

 

FTI Cycling i Red Fitness zapraszają 11 stycznia
na imprezy rowerowe w Poznaniu i Swarzędzu 
 

 

W najbliższą niedzielę, 11 stycznia, w całym kraju oraz poza granicami Polski odbędą się, już po raz dwudziesty trzeci, imprezy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dla amatorów jazdy rowerowej i pedałowania z interesującymi ofertami występują FTI Cycling oraz Red Fitness z Poznania i Swarzędza.

Red Fitness Poznań:

godzina 11:00 - wycieczka rowerowa pt. "Rowerowe ognisko". Będzie to około trzygodzinny przejazd rowerowy z grami i atrakcjami oraz ogniskiem, poprowadzony przed instruktorów FTI Cycling: Roberta Machurę oraz Annę Wachowiak. Na wycieczce obowiązuje posiadanie kasku oraz sprawnego roweru trekkingowego lub MTB.

godzina 11:30 - "Trio Cycling dla WOŚP", czyli 90-minutowe zajęcia indoor cycling, poprowadzone przez instruktorów FTI Cycling: Teresę Sowińską, Piotra Lisieckiego oraz Łukasza Kozicę.

NA WSZYSTKIE ATRAKCJE OBOWIĄZUJĄ ZAPISY PRZEZ STRONĘ INTERNETOWĄ: www.red-fitness.pl, USTALONA KWOTA MINIMALNA ZA UCZESTNICTWO TO 20 ZŁ WRZUCONE DO PUSZKI WOŚP U OFICJALNEGO WOLONTARIUSZA W KLUBIE RED FITNESS.


Red Fitness Swarzędz:

godzina 10:30 - "Trio Cycling dla WOŚP", czyli 90-minutowe zajęcia indoor cycling, poprowadzone przez instruktorów FTI Cycling: Julię Kasprzykowską, Jagodę Garczarek oraz Jędrzeja Wachowiaka.

NA WSZYSTKIE ATRAKCJE OBOWIĄZUJĄ ZAPISY PRZEZ STRONĘ INTERNETOWĄ: www.red-fitness.pl, USTALONA KWOTA MINIMALNA ZA UCZESTNICTWO W ZAJĘCIACH TO 20 ZŁ WRZUCONE DO PUSZKI WOŚP U OFICJALNEGO WOLONTARIUSZA W KLUBIE RED FITNESS.

W ubiegłym roku specjaliści FTI Cycling i Red Fitnnes wsparli WOŚP poprzez specjalne zajęcia indoor cycling poprowadzone przez instuktorów FTI Cycling z Trójmiasta wraz z Elite i Shimano Polska. Był to trening na rolkach i trenażerach poprowadzony przez Artura Kozala i Stanisława Michalskiego, a także wycieczka rowerową poprowadzona przez Radosława Kozala, Michała Fogta, Roberta Machurę, Macieja Małeckiego i Annę Wachowiak.


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL