R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41826814 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
FTI Academy zaprasza na zajęcia

 

10-miesięczny program treningów grupowych

FTI Academy to 10-miesięczny program treningów grupowych przygotowujący do dyscyplin wytrzymałościowych, takich jak kolarstwo górskie, kolarstwo szosowe i triathlon.

To projekt przygotowujący do realizacji własnych celów startowych. Opiera się na kompleksowym przygotowaniu wydolnościowym, technicznym i taktycznym. FTI Academy tworzy rozwiązania treningowe dla każdego w zależności od stopnia wytrenowania. Czynnikiem motywującym jest przede wszystkim wykwalifikowana kadra trenerska, ale też efektywne programy treningowe i możliwość pracy w grupie. Taki model treningowy ułatwia osiągnięcie celu w tak specyficznych i wymagających dyscyplinach, jakimi są długie dystanse. Budujemy dobry wizerunek wśród naszych klientów dzięki życzliwości i koleżeńskiej atmosferze opartej na wysokiej kulturze osobistej oraz na zasadach fair-play.

FTI Academy to projekt realizowany w Poznaniu i Trójmieście. W październiku rozpoczynają się przygotowania do sezonu 2013/2014.

Głównymi trenerami w projekcie są: Artur Kozal i Łukasz Kisło, a zajęcia prowadzą między innymi Mateusz Mróz, Paweł Bober, Michał Fogt.

Spotkania informacyjne dotyczące programu FTI Academy w Poznaniu odbędą się 24 i 26 września w hotelu "Ilonn" przy ulicy Szarych Szeregów 16 w Poznaniu o godzinie 19.30 oraz 25 września w Zalasewie koło Swarzędza (siedziba firmy Fogtbikes - ulica Hebanowa 39) o godzinie 20.

Więcej informacji o projekcie FTI Academy na Facebooku: https://www.facebook.com/events/326086440870396/

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL