R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyślij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jesteś 27272409 gościem na naszej stronie
Aktualizowano: 2018-07-16

 
Piotr Pawlak i ekipa z Poznania
na najwyższym miejscu podium

 

Zwycięzcy Skandia Maraton Lang Team 2012


Piotr Pawlak zwyciężył w klasyfikacji generalnej na dystansie Mini w kategorii M4. Triumfował także kierowany przez niego od początku Corratec Team, indywidualnie - jak szef - na najwyższym miejscu podium w Kwidzynie stanęli: Kazimierz Gogolewski (Mini - M6), Tadeusz Korzeniewski (Mega - M4), Zbigniew Górski (Grand Fondo - M3), Zdzisław Baran (Grand Fondo - M5) i Kazimierz Maląg (Grand Fondo - M6).

Podczas finałowej edycji Skandia Maraton Lang Team w Kwidzynie, która odbyła się w minioną sobotę, poznaliśmy triumfatorów klasyfikacji generalnej. Odbyły się aż 32 dekoracje, wliczając w to Puchar Polski w Maratonie MTB. Organizatorzy - Skandia i Czesław Lang - gratulują zwycięzcom i już zapraszają nie tylko ich do przyszłorocznej zabawy.

Jednym z największych zwycięzców finałowej edycji nie był jednak zawodnik, który wygrał klasyfikację generalną. Był nim Jerzy Łobożewicz, który sięgnął po główną nagrodę: samochód marki Jeep Compass. 50-latek z Torunia rywalizował w Skandia Maraton Lang Team na dystansie Medio i opuścił tylko jeden start w Lublinie. Sobotnie popołudnie zapamięta pewnie do końca życia, gdyż nie codziennie można stać sie posiadaczem tak fantastycznego auta.

Szczegóły dotyczące Skandia Maraton Lang Team 2013 oraz głównej nagrody w przyszłym roku zostaną podane już wkrótce.

Poniżej przedstawiamy triumfatorów poszczególnych klasyfikacji Skandia Maraton Lang Team.

Klasyfikacja generalna Mini
K-1: Zofia Rzeszutek (MLKS Baszta Bytów)
K-2: Agata Broda (Erkado RT Kraśnik)
K-3: Agnieszka Bożko (Orłów Murowany Team)
K-4: Iwona Piwowar (Neptun Lublin)
M-1: Krzysztof Oszust (Erkado RT Kraśnik)
M-2: Paweł Pięta (www.lemonbike.eu No-tubes)
M-3: Marcin Mazurek (Lubelskie Towarzystwo Kolarskie)
M-4: Piotr Pawlak (Corratec Team)
M-5: Sylwester Szymański (S-Pol Suwałki)
M-6: Kazimierz Gogolewski (Corratec Team)

Klasyfikacja generalna Medio
K-1: Aleksandra Królicka (MTB Rymanów)
K-2: Joanna Romaniuk (Skandia)
K-3: Jolanta Kowalska (BSA Pro Tour)
K-4: Ewa Bachmańska (Brubeck Kettler Team)
M-1: Filip Goleń (Erkado RT Kraśnik)
M-2: Michał Ziułek (BSA Pro Tour)
M-3: Sebastian Hoppa (Sierakowice)
M-4: Tadeusz Korzeniewski (Corratec Team)
M-5: Andrzej Sadłecki (Brubeck Kettler Team)
M-6: Zbigniew Krzeszowiec (Dobre Sklepy Rowerowe Author)

Klasyfikacja generalna Grand Fondo
K-2: Joanna Łuszczyńska (Gdynia)
K-3: Anna Świrkowicz (ASE Team)
M-1: Marcin Rutkowski (ALKS Stal Grudziądz)
M-2: Tomasz Bala (Erkado RT Kraśnik)
M-3: Zbigniew Górski (Corratec Team)
M-4: Krzysztof Podolski (MTB Team RMF-FM Adrenaline)
M-5: Zdzisław Baran (Corratec Team)
M-6: Kazimierz Maląg (Corratec Team)

Klasyfikacja drużynowa
1. Corratec Team
2. BSA Pro Tour
3. Brubeck Kettler Team

Puchar Polski Skandia Maraton Lang Team
Kobiety

1. Magdalena Sadłecka (CCC Polkowice)
2. Magdalena Hałajczak (Corratec Team)
3. Aleksandra Dubiel (BSA Pro Tour)

Mężczyzni
1. Dariusz Batek (CCC Polsat Polkowice)
2. Bartosz Banach (HP-Sferis)
3. Aleksander Dorożała (Mbike Factory Team)

Drużyny
1. HP-Sferis
2. Corratec Team
3. CCC Polsat Polkowice

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzieży rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL