Niesamowita Katarzyna Pawłowska

Dwa zwycięstwa w zawodach Pucharu Świata
w meksykańskim Aguascalientes

Katarzyna Pawłowska kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa.

Katarzyna Pawłowska zwyciężyła w wyścigu indywidualnym na dochodzenie rozegranym na dystansie 3000 metrów podczas zawodów Pucharu Świata w meksykańskim Aguascalientes. Polka, po raz kolejny, ustanowiła nowy rekord Polski w tej konkurencji.

W wieczornym finale A nasza reprezentantka z czasem 3:30.390 pokonała Kolumbijkę Marię Luise Calle Williams. Trzecia była Australijka Rebecca Wiasak.

cheap replica bags

To drugie zwycięstwo Katarzyny Pawłowskiej podczas zawodów Pucharu Świata w meksykańskim Aguascalientes. W czwartek zwyciężyła ona w wyścigu punktowym. Piątek okazał się również udanym dniem dla reprezentantki Polski. Najpierw w kwalifikacjach na 3 km osiągnęła fenomenalny czas - nowy rekord Polski - 3:30.999, awansując do finału A z najlepszym rezultatem. Pojedynek o wygraną był jeszcze szybszy w wykonaniu zawodniczki kanadyjskiego klubu GSD-Kallisto-Specialized. Czas 3:30.390 pozwolił nie tylko na pewne zwycięstwo, ale także na ustanowienie, już po raz kolejny, rekordu Polski w tej konkurencji.

Wygrana Katarzyny Pawłowskiej w wyścigu indywidualnym na dochodzenie oznacza tym samym, że Polka, w przeciągu zaledwie dwóch dni, odniosła kolejny wielki sukces w swojej karierze - triumf w Pucharze Świata w konkurencji 3 km.

Katarzyna Pawłowska w kwietniu ubiegłego roku zdobyła w australijskim Melbourne tytuł mistrzyni świata w scratchu. W lutym tego roku reprezentować będzie Polskę i bronić tytułu podczas Mistrzostw Świata w kolarstwie torowym, które odbędą się w Mińsku.

Była zawodniczka UKS Jedynka Limaro Kórnik, 11. miejsce w wyścigu szosowym ze startu wspólnego na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie, zamierza w tym roku częściej startować w prestiżowych dla kobiet wyścigach szosowych.