Magdalena Hałajczak i Adrian Brzózka
triumfowali na Grand Fondo

Cykl Skandia Maraton Lang Team 2012
ruszył w niedzielę w Krakowie

Ekipa na medal. Team JBG-2 w sobotę z sukcesami ścigał się w Pucharze Polski MTB w Żerkowie, w niedzielę udanie pojechał inauguracyjną edycję Skandia Maraton Lang Team w Krakowie. Od lewej: Adrian Brzózka, Bartłomiej Wawak, Kornel Osicki, Tomasz Drożdż, Jacek Brzózka i Tomasz Pierwocha. Kraków, 6 maja 2012.

W niedzielę 6 maja w Krakowie odbyła się pierwsza edycja Skandia Maraton Lang Team 2012.

Adrian Brzózka - bohater weekendu: w sobotę wygrał zawody Pucharu Polski MTB w Żerkowie, w niedzielę pewnie triumfował w Krakowie na dystansie Grand Fondo (90 km). Ostatnie 20 kilometrów jechał samotnie do mety.

Kraków drugi rok z rzędu gościł miłośników roweru z całej Polski. Pasjonaci MTB, zawodowcy i amatorzy, startowali tradycyjnie na krakowskich Błoniach. Na najdłuższym dystansie, Grand Fondo, triumfowali Magdalena Hałajczak (Corratec Team Poznań) i Adrian Brzózka (JBG2).

Paula Gorycka miała ostatnio kilka bardzo pracowitych dni. W czwartek 3 maja w Zielonej Górze wygrała wyścig XC w kategorii U23, w sobotę triumfowała w wielce prestiżowych zawodach Pucharu Polski MTB w Żerkowie i w niedzielę (na zdjęciu) wygrała maraton na dystansie Medio w Krakowie. Trzy sukcesy w ciągu czterech dni. Zadowolona Paula Gorycka z Dariuszem Malągiem oraz fizjoterapeutą ekipy 4 F - E Vive Racing Team Arturem Kondrackim. Kraków, 6 maja 2012.