R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyślij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jesteś 29012830 gościem na naszej stronie
Aktualizowano: 2018-12-13

 
Katarzyna Pawłowska walczy o kolejny medal

 

Polka druga na półmetku omnium (wieloboju)

Katarzyna Pawłowska zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji omnium (wieloboju) na półmetku rywalizacji w Mistrzostwach Świata w kolarstwie torowym odbywających się w białoruskim Mińsku. Trzy ostatnie konkurencje wieloboju odbędą się w niedzielę.

Pawłowska, która zdobyła już w piątek w Mińsku w imponującym stylu złoty medal w wyścigu scratch, była w sobotę szósta na dystansie jednego okrążenia ze startu lotnego, druga w wyścigu punktowym i trzecia w eliminacyjnym (australijskim). Polka ma po pierwszym dniu rywalizacji 11 punktów i ustępuje Amerykance Sarah Hammer - 9 pkt. Trzecia na półmetku jest mistrzyni olimpijska z Londynu, Brytyjka Laura Trott - 14.

W niedzielę odbędą się trzy kolejne konkurencje - indywidualny wyścig na dochodzenie (8:00-9:20), scratch (10:00-10:20) i czasówka na dystansie 500 metrów (12:10-12:45).

Impreza, niestety, nie jest pokazywana w żadnej polskiej telewizji, ale zmagania można śledzić dzięki uprzejmości Międzynarodowej Unii Kolarskiej, która udostępniła cały przekaz z imprezy na swoim kanale na YouTube. Adres poniżej:

http://www.youtube.com/ucichannel

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzieży rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL