R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyślij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jesteś 26664473 gościem na naszej stronie
Aktualizowano: 2018-06-14

 
Kolarska piątka na medal

 

AGpol Team zaprezentował się w Gnieźnie

Michał Putz, Tomasz Wachowiak, Łukasz Putz, Patryk Franc i Piotr Putz. Piątka młodych ludzi tworzy AGpol Team - kolarski zespół MTB. Mieszkają w Wielkopolsce, pochodzą w większości z Powidza, Gniezno uznają za swoje miejsce sportowej przynależności.


Dzielna piątka AGpol Team: Piotr Putz (od lewej), Patryk Franc, Łukasz Putz, Tomasz Wachowiak i Michał Putz podczas poniedziałkowej Gali Rowerowej w Gnieźnie.
Fot. Mateusz Góralczyk - Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego

Ta piątka w tym roku zrobiła coś niesamowitego. W Skandia Maraton Lang Team, cyklu siedmiu imprez, które od kwietnia do października odbywały się w różnych miejscach Polski (Chodzież, Białowieża, Bielawa, Nałęczów, Gdańsk, Olsztyn, Kwidzyn), w drużynowej klasyfikacji generalnej zajęli czwarte miejsce. Zdobyli 10160 punktów i przegrali ze znacznie liczniejszymi ekipami (Corratec Team Poznań, I miejsce - 11180 pkt., Vitesse Bergamont bikeWorld.pl, II miejsce - 11177 pkt. i SUBARU TREK Gdynia, III miejsce - 10436 punktów). Przegrali nieznacznie.

W poniedziałek 23 listopada o godzinie 17 w gnieznieńskim hotelu "Nest" (bardzo piękny obiekt przy ulicy Sobieskiego) odbyła się prezentacja pięcioosobowego AGpol Teamu, którego sportowe plany na 2010 rok zostały przedstawione w obecności posła Tadeusza Tomaszewskiego, prezydenta Gniezna Jacka Kowalskiego, sponsorów i ludzi biznesu, jak również reprezentantów licznej społeczności rowerowej wielkopolskiego MTB.

Prezentacja AGpol Teamu była cześcią Gali Rowerowej, podczas której prezes Gnieznieńskiego Klubu Kolarstwa Górskiego Dariusz Łukasiewicz przedstawił historię GKKG, jak również plany organizacji zawodów rowerowych w 2010 roku w Gnieźnie i najbliższej okolicy. Jeden z najbardziej znanych maratończyków MTB w Wielkopolsce i zarazem czynny organizator imprez rowerowych Radosław Jaskulski poinformował zebranych, że gnieznieński maraton MTB pod znakiem Skody odbędzie się 6 czerwca 2010.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzieży rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL