R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyślij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jesteś 28556191 gościem na naszej stronie
Aktualizowano: 2018-10-22

 
25 maja wyścig prawie nad Bałtykiem

 

Krokowa debiutuje na mapie
Skandii Maratonu Lang Team


25 maja pasjonaci MTB ścigać się będą w Krokowej i okolicach, czyli prawie nad Bałtykiem.

Już 25 maja Krokowa ugości pasjonatów MTB. Oficjalnie gmina w szereg miast organizatorów Skandii Maratonu Lang Team włączona została 25 kwietnia na Zamku w Krokowej. Czesław Lang i wójt gminy Krokowa Henryk Doering podpisali umowę o współorganizacji maratonu.

- Bardzo cieszy mnie fakt, że Skandia Maraton Lang Team odbędzie się także u nas, na terenie nadmorskiej gminy Krokowa. Jestem przekonany, że tegoroczna edycja tej prestiżowej imprezy spotka się z entuzjastycznym przyjęciem zarówno miłośników rowerowych przejażdżek, jak i znających ją profesjonalnych kolarzy. Trasy tegorocznej edycji zostały tak wytyczone, aby pokazać najpiękniejsze i najbardziej urokliwe miejsca naszej gminy - powiedział Henryk Doering, wójt gminy Krokowa. - Wszystkich uczestników zachęcam także do zwiedzania wspaniałych zabytków, podziwiania malowniczych krajobrazów oraz korzystania ze słonecznych, piaszczystych plaż nie tylko podczas Skandii Maratonu Lang Team, ale także w sezonie wakacyjnym - dodał Henryk Doering.

Pasjonaci rowerów górskich ścigać się będą w Krokowej i okolicach, czyli prawie nad Bałtykiem. Krokowa na mapie Skandii Maratonu gości po raz pierwszy.


Henryk Doering i Czesław Lang podpisują umowę o współpracy. Krokowa, 25 kwietnia 2013.

- Jestem szczęśliwy, że docieramy z naszym maratonem do coraz to nowych miejsc. Cieszę się, że Krokowa dołączy do miejscowości, które już na stałe wpisały się w kalendarz naszych imprez - mówi Czesław Lang, dyrektor generalny cyklu Skandia Maraton Lang Team. - Głównym celem Skandii Maratonu Lang Team jest łączenie dwóch idei. Poprzez nasz maraton promujemy aktywność fizyczną i dbanie o zdrowie. Chcemy wychowywać młodzież przez sport, ale promujemy też ciekawe miejsca w Polsce - a takim miejscem jest bez wątpienia Krokowa. Jestem pewien, że uwarunkowania terenu i urok tej okolicy, sprawią, że to będzie piękny maraton - dodaje Czesław Lang.

Bogata historia, piękna okolica, bliskość Bałtyku (wiatr od morza, przy sprzyjających warunkach, może pomagać maratończykom w jeździe) - wszystko to sprawia, że wyścig w Krokowej zapowiada się wyjątkowo a jego uczestnicy - 25 maja - napiszą nowy, piękny rozdział Skandii Maratonu Lang Team.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzieży rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL