R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyślij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jesteś 28747743 gościem na naszej stronie
Aktualizowano: 2018-11-14

 
Zaproszenie przyszło z Niemiec

 

800 kilometrów na rowerach górskich
Zaproszenie przyszło z Niemiec

 

Niemiecki miesięcznik "BIKE" oraz firma PLAN B z Monachium zapraszają polskich entuzjastów jazdy na rowerach górskich na trzy wielkie imprezy.

 

Pierwsza z nich, o nazwie SYMPATEX BIKE Festival Garda Trentino, będąca tradycyjnym początkiem sezonu jazdy po góach, odbędzie się nad włoskim jeziorem Garda od 1 do 4 maja 2008. Ubiegłoroczna edycja tego wydarzenia, głównym jej elementem jest zawsze maraton MTB, była wielkim sukcesem. W tym roku kolarze pojadą nową trasą, zapewniającą niepowtarzalne przeżycia i widoki.

 

SYMPATEX BIKE Festival Willingen będzie już po raz kolejny największym wydarzeniem dla sympatyków MTB w Niemczech. Przez trzy dni, od 13 do 15 czerwca 2008, amatorzy kolarstwa góskiego będą mogli uczestniczyć w maratonie bądź też obserwować popisy najlepszych specjalistów downhillu na świecie. Na festiwalu rowerowe nowości zaprezentuje 200 wystawców.

 

I wreszcie fantastyczna okazja dla miłośników wieloetapowych jazd po górach. Od 31 maja do 7 czerwca rozegrany zostanie CRAFT BIKE Trans Germany. Osiem etapów o łącznej długości około 800 kilometrów i 18000 metrów przewyższeń na trasie z St. Wendel do Oberwiesenthal. Kolarze pojadą z zachodu Niemiec na ich wschód. Jest to największa impreza wieloetapowa dla amatorów MTB w Niemczech i w tym roku odbędzie się po raz drugi. Liczba startujących została ograniczona do 600 osób. Zawodnicy - jest to jazda dwójkami - będą klasyfikowani w pięciu kategoriach: kobiety, mężczyzni, mastersi (obaj muszą mieć łącznie 80 lat), super mastersi (łącznie ponad 100 lat) i pary mieszane (kobieta i mężczyzna). Opłata startowa wynosi 550 euro.

Więcej szczegółów o tej ostatniej imprezie na stronie http://www.bike-transgermany.de.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzieży rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL