R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyślij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jesteś 28528637 gościem na naszej stronie
Aktualizowano: 2018-10-21

 
Trzy konferencje prasowe Czesława Langa

 

 

 

Czesław Lang, znany przed laty szosowiec - wicemistrz olimpijski z Moskwy z roku 1980, jest jednym z największych organizatorów imprez kolarskich w Europie. Za jego sprawą ścigają się kolarze górscy naszego kraju, w ramach SkodaAuto Grand MTB, oraz najlepsi szosowcy świata - startujący w Tour de Pologne.

Entuzjaści kolarstwa w Polsce oraz jego kibice czekają z niecierpliwością na tegoroczny kalendarz imprez Langa. Nie ma go jeszcze na stronie internetowej firmy LANGTEAM, gdyż jej szef nie zorganizował dotąd oficjalnych prezentacji poszczególnych zawodów.

Nastąpi to w w dniach od 11 do 20 kwietnia - podczas trzech konferencji prasowych. Pierwsza z nich odbędzie się 11 kwietnia w Warszawie (w hotelu Novotel Airport, ulica 1 Sierpnia) i dotyczyć będzie tegorocznych zawodów MTB. Odbędzie się pięć takich imprez, od końca kwietnia do początku czerwca.

Pierwsza z nich to ściganie się, jak przed rokiem, w Chodzieży - na górkach wokół Jeziora Miejskiego. Będzie to sobota 28 kwietnia. Tydzień później (5 maja) Maja Włoszczowska i jej rywalki oraz Marek Galiński i jego konkurenci spotkają się w Szczawnie Zdroju. 12 maja, i to jest nowość, specjaliści MTB będą rywalizować w Warszawie. 19 maja czwarta edycja w Nałęczowie. I finał 2 czerwca w Białymstoku.

Ta ostatnia impreza miała się pierwotnie odbyć nad poznańską Maltą, wielkopolscy entuzjaści MTB cieszyli się, że tak będzie. Czesław Lang chciał pokazać mieszkańcom Grodu Przemysła, jak barwne i kolorowe, pełne dramaturgii i dynamizmu, są zawody kolarzy górskich. Do porozumienia w tej kwestii z władzami Poznania jednak nie doszło i finał SkodaAuto Grand MTB 2007 nie odbędzie się w mieście, które w deklaracjach stawia na sport, tylko w Białymstoku.

Zawody MTB odbywać się będą zawsze w sobotę, natomiast następnego dnia w Chodzieży (29 kwietnia), Szczawnie Zdroju (6 maja), Warszawie (13 maja), Nałęczowie (20 maja) i Białymstoku (3 czerwca) odbędą się maratony dla wszystkich chętnych. O ich organizacji Czesław Lang poinformuje dziennikarzy 13 kwietnia w Warszawie - w siedzibie Polskiej Agencji Prasowej przy ulicy Brackiej 6/8.

Trzecia konferencja prasowa Czesława Langa, poświęcona tegorocznemu 64. Tour de Pologne, odbędzie się 20 kwietnia w Warszawie (International Airport Hotel - ulica Żwirki i Wigury 1, przy lotnisku Okęcie). W tym miejscu mogę już poinformować, że 13 września, jak przed rokiem, najlepsi szosowcy świata finiszować będą na poznańskich ulicach. Finiszowa kreska będzie namalowana na ulicy arcybiskupa Baraniaka, nad Jeziorem Maltańskim.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzieży rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL