R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyślij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jesteś 28967761 gościem na naszej stronie
Aktualizowano: 2018-12-08

 
Lidia Stefańska wygrała czasówkę w Darłowie

 

W Darłowie odbyły się podczas weekendu  zawody kolarskie na szosie o Puchar Polski, w których startowały kobiety - łącznie ponad 120 zawodniczek. W sobotę rozegrano jazdę indywidualną na czas. Duży sukces odniosła Lidia Stefańska, reprezentantka klubu Jaroma UKS Trójka Jarocin, wygrywając rywalizację z prawie 50 konkurentkami.

– Juniorki młodsze miały do pokonania dystans 10,0 kilometrów - powiedział Wielkopolskimu Rowerowaniu w sobotę wieczorem Szyman Gruchalski, trener kilku utalentowanych kolarek z Jarocina. Start był w Darłowie, zawodniczki jechały w stronę Ustki, by po pięciu kilometrach zrobić nawrót. Trasa była płaska, bez specjalnych wzniesień, ale mocno dmuchał wiatr od morza - podkreślił Szymon Gruchalski.

Lidia Stefańska (rocznik 1992) uzyskała czas `15 minut 59 sekund, zdecydowanie wygrywając. Jej koleżanka klubowa Karolina Giezek (1991) była 12., Weronika Rybarczyk (1991) - 25., 36. miejsce zajęła Joanna Owczynników (1992).

Wszystkie cztery zawodniczki ścigały się w tegorocznym cyklu SkodaAutoGrand Prix MTB Czesława Langa, odnosząc sukcesy - wygrywając zawody w Chodzieży (Karolina Giezek) i w Warszawie (Weronika Rybarczyk).

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzieży rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL