R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyślij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jesteś 29485205 gościem na naszej stronie
Aktualizowano: 2019-01-18

 
ESTELLA CUP 2007 - rowerowa szansa dla najmłodszych

 

 

Jeśli masz od 11 do 14 lat (równe szanse dla dziewcząt i chłopców) i chęć na dobrą zabawę - zabierz swoich rodziców i rodzeństwo na piknik połączony z zawodami rowerowymi. W tych imprezach, a będą ich trzy, nie będzie przegranych. Każdy otrzyma upominek, każdy będzie mógł coś zjeść i wypić.

Najlepsi dostaną atrakcyjne nagrody - rower górski, odtwarzacze MP3, Play Station, aparaty cyfrowe. Zwycięzca w klasyfikacji ogólnej, po trzech wyścigach, wyjedzie na tygodniowy obóz szkoleniowy do Niemiec.

 

.

 

ESTELLA CUP 2007 odbędzie się w tym roku po raz pierwszy i złożą się nań trzy imprezy. Pierwsza - 12 maja w Lusowie. Mogą w niej wziąć udział dziewczęta i chłopcy od 11 do 14 lat. Najpierw trasę, pięć rund o długości jeden kilometr każda, pokonają uczniowie klas 4 i 5 (11-12 lat), po nich rozpoczną rywalizację ich starsi koledzy (13-14) na dystansie ponad 10 km. Miejsce zawodów: okolice baru "Wodnik" w Lusowie nad miejscowym jeziorem. Start do pierwszego wyścigu o godzinie 11.

Organizatorzy (Paweł Machyna i Janusz Nowak) zapraszają do udziału w wyścigach nastolatków z poznańskich i podpoznańskich szkół. Głównymi animatorami tych zawodów MTB są trzy UKS: w Lusowie, poznański "Borant" oraz "Błyskawica" z Tarnowa Podgórnego.

Druga edycja ESTELLA CUP 2007 odbędzie się 9 czerwca w Naramowicach (ul. Bożywoja, przy leśniczówce), trzecia - 16 czerwca w Tarnowie Podgórnym (w parku 700-lecia). Początek zawodów zawsze o godzinie 11.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzieży rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL