R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyślij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jesteś 29485281 gościem na naszej stronie
Aktualizowano: 2019-01-18

 
Amsterdam - rower pod choinkę

 

Idealny pojazd dla pań do jazdy po mieście

 

Piotr Pawlak, szef Euro Bike Products z Poznania, wracał w minioną niedzielę z Kielc do Poznania bardzo zadowolony. Wracał z prestiżowym wyróżnieniem, które otrzymał z rąk organizatorów Międzynarodowych Targów Rowerowych KIELCE BIKE EXPO.

Firma Euro Bike Products zaprezentowała w Kielcach, podczas dużej imprezy handlowej z udziałem 119 wystawców z 8 krajów, rower marki Amsterdam. Zyskał on uznanie jury i został wyróżniony.

Powiem krótko, Amsterdam jest rowerem miejskim dla kobiet. Nie jest ciężki, jest stylistycznie dopracowany, idealnie toczy się po asfalcie, jak i po piaszczystych dróżkach. Opony ma ciut grubsze niż rower turystyczny. Najważniejsze jest jednak to, że solidna rama została postawiona na solidnych kołach. Osprzęt, jak i hamulce - wszystko jest z półki Shimano. Każdy, kto wsiądzie na ten City Bike poczuje radość pedałowania.

Rower Amsterdam firmy Euro Bike Products będzie dostępny w sprzedaży jeszcze w tym roku. Widziałem go w Kielcach, widziałem w tym tygodniu w siedzibie firmy Euro Bike w Poznaniu przy ulicy Ostrowskiej 498.

Może być hitem w sklepach rowerowych, tym bardziej, że jego cena będzie niższa niż jeden tysiąc złotych.
 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzieży rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL